Haberler

Birim Komisyonları

 

Kurtalan Meslek Yüksekokulu Birim Kalite Komisyon Üyeleri

Akademik Birimler

Müdür

Doç. Dr. Fatih ÇIĞ

Başkan

Yüksekokul Sekreteri

M. Abdulvahhap SANCAR

Üye

Ulaştırma Hizmetleri Bölüm Başkan V.

Öğr. Gör. M. Ali USLU

Üye

Dış Ticaret Bölüm Başkan V.

Öğr. Gör. Gökhan YİĞİT

Üye

Seyahat ve Eğlence Hizmetleri Bölüm Başkan V.

Öğr. Gör. Kerim COŞKUN

Üye

Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık Bölüm Başkan V.

Öğr. Gör. Caner DOĞRUSEVER

Üye

Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkan V.

Öğr. Gör. Süleyman ÇELİK

Üye

 

Kurtalan Meslek Yüksekokulu Birim Kalite Kurul Üyeleri

S. N.

Unvanı

Adı Soyadı

Görevi

1.

Öğretim Görevlisi

Şahin AY

Müdür Yardımcısı

2.

Öğretim Görevlisi

Abdulkadir UYRUN

Birim Sorumlusu

3.

Öğretim Görevlisi

İlker Salih EBREM

Üye

4.

Öğretim Görevlisi

Yasemin CEYLAN

Üye

5.

Yüksekokul Sekreteri

M. Abdulvahhap SANCAR

Üye

6.

Bilgisayar İşletmeni

Hasan BİL

Üye

 

 

Kurtalan Meslek Yüksekokulu Kalite Yönetiminde Sorumlu Personeller

S. N.

Unvanı

Adı ve Soyadı

 Görevi

1.

Öğretim Görevlisi

Oğuzhan ÇAM

Kalite Yönetiminde Sorumlu Personel

2.

Yüksekokul Sekreteri

M. Abdulvahhap SANCAR

Kalite Yönetiminde Sorumlu Personel

3.

Öğretim Görevlisi

Abdulkadir UYRUN

Kalite Faaliyetleri Planlamasından Sorumlu Personel

 

 

Akademik Teşvik Komisyonu

Unvanı

Adı ve Soyadı

Açıklama

Öğretim Görevlisi

Safa ACAR

Komisyon Başkanı

Öğretim Görevlisi

Songül KARTAL

Üye

Öğretim Görevlisi

İ. Salih EBREM

Üye

 

Birim Arşivi Ayıklama ve İmha Komisyonu

Unvanı

Adı ve Soyadı

Açıklama

Öğretim Görevlisi

Oğuzhan ÇAM

Komisyon Başkanı

Yüksekokul Sekreteri

M. Abdulvahhap SANCAR

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Gıyasettin ULUŞIK

Üye

 

Stratejik Plan Hazırlama Komisyonu

Unvanı

Adı ve Soyadı

Açıklama

Öğretim Görevlisi

Oğuzhan ÇAM

Komisyon Başkanı

Öğretim Görevlisi

Süleyman ÇELİK

Üye

Öğretim Görevlisi

Kerim COŞKUN

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Gıyasettin ULUŞIK

Üye

Tekniker

Nihat AYDIN

Üye

 

Faaliyet Raporu Hazırlama Komisyonu

Unvanı

Adı ve Soyadı

Açıklama

Öğretim Görevlisi

Şahin AY

Komisyon Başkanı

Öğretim Görevlisi

M. Ali USLU

Üye

Öğretim Görevlisi

İ. Salih EBREM

Üye

Öğretim Görevlisi

Süleyman ÇELİK

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Hasan BİL

Üye

 

Akademik Risk Analiz Komisyonu

Unvanı

Adı ve Soyadı

Açıklama

Öğretim Görevlisi

Abdulkadir UYRUN

Komisyon Başkanı

Öğretim Görevlisi

Yasemin CEYLAN

Üye

Öğretim Görevlisi

Süleyman ÇELİK

Üye

Tekniker

Nihat AYDIN

Üye

 

Memnuniyet Anketleri Komisyonu

Unvanı

Adı ve Soyadı

Açıklama

Öğretim Görevlisi

Caner DOĞRUSEVER

Komisyon Başkanı

Öğretim Görevlisi

Abdulkadir UYRUN

Üye

Öğretim Görevlisi

Şahin AY

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Gıyasettin ULUŞIK

Üye


KURTALAN MYO KOMİSYONLARI

S.N

Unvanı

Adı Soyadı

Görevi

Görevli Oldukları Komisyonlar

1.

Öğretim Görevlisi

Safa ACAR

Komisyon Başkanı

Bankacılık ve Sigortacılık Programı Yatay Geçiş ve Ders İntibak Komisyonu, Bankacılık ve Sigortacılık Programı Staj Komisyonu, Bankacılık ve Sigortacılık Programı Not Kontrol ve İtiraz Komisyonu

2.

Öğretim Görevlisi

Songül KARTAL

Üye

3.

Öğretim Görevlisi

Abdulkadir UYRUN

Üye

1.

Öğretim Görevlisi

Süleyman ÇELİK

Komisyon Başkanı

Maliye Programı Yatay Geçiş ve Ders İntibak Komisyonu, Maliye Programı Staj Komisyonu, Maliye Programı Not Kontrol ve İtiraz Komisyonu

2.

Öğretim Görevlisi

Safa ACAR

Üye

3.

Öğretim Görevlisi

Mehmet YILMAZ

Üye

1.

Öğretim Görevlisi

Gökhan YİĞİT

Komisyon Başkanı

Dış Ticaret Programı Yatay Geçiş ve Ders İntibak Komisyonu, Dış Ticaret Programı Staj Komisyonu, Dış Ticaret Programı Not Kontrol ve İtiraz Komisyonu

2.

Öğretim Görevlisi

İlker Salih EBREM

Üye

3.

Öğretim Görevlisi

Mehmet YILMAZ

Üye

1.

Öğretim Görevlisi

Gökhan YİĞİT

Komisyon Başkanı

Posta Hizmetleri Programı Yatay Geçiş ve Ders İntibak Komisyonu, Posta Hizmetleri Programı Staj Komisyonu, Posta Hizmetleri Programı Not Kontrol ve İtiraz Komisyonu

2.

Öğretim Görevlisi

Mehmet Ali USLU

Üye

3.

Öğretim Görevlisi

İlker Salih EBREM

Üye

1.

Öğretim Görevlisi

Caner DOĞRUSEVER

Komisyon Başkanı

Sosyal Hizmetler Programı Yatay Geçiş ve Ders İntibak Komisyonu, Sosyal Hizmetler Programı Staj Komisyonu, Sosyal Hizmetler Programı Not Kontrol ve İtiraz Komisyonu

2.

Öğretim Görevlisi

Yasemin CEYLAN

Üye

3.

Öğretim Görevlisi

İlker Salih EBREM

Üye

1.

Öğretim Görevlisi

Kerim COŞKUN

Komisyon Başkanı

Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı Yatay Geçiş ve Ders İntibak Komisyonu, Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı Staj Komisyonu, Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı Not Kontrol ve İtiraz Komisyonu

2.

Öğretim Görevlisi

Yasemin CEYLAN

Üye

3.

Öğretim Görevlisi

Abdulkadir UYRUN

Üye

 

 

HASAN BİL
Güncelleme : 02.04.2020 14:11:11