Kurullar Ve Komisyonlar

YÜKSEKOKUL KURULU

S.N

UNVANI

ADI SOYADI

AÇIKLAMA

1.

Doç. Dr.

Abdullah ÜNALAN

Başkan

2.

Doç. Dr.

Cahit PESEN

Üye

3.

Doç. Dr.

Halil DEMİR

Üye

4.

Yrd. Doç.Dr.

Veysel OKÇU

Üye

5.

Öğr.Gör.

Safa ACAR

Üye

6.

Öğr. Gör.

Abdulkadir UYRUN

Üye

 

YÜKSEKOKUL YÖNETİM KURULU

S.N

UNVANI

ADI SOYADI

AÇIKLAMA

1.

Doç. Dr.

Abdullah ÜNALAN

Başkan

2.

Doç. Dr.

Cahit PESEN

Üye

3.

Doç. Dr.

Halil DEMİR

Üye

4.

Yrd. Doç.Dr.

Veysel OKÇU

Üye

5.

Öğr.Gör.

Safa ACAR

Üye

6.

Öğr. Gör.

Abdulkadir UYRUN

Üye

 

BÖLÜM BAŞKANLARI

S.N

UNVANI

ADI SOYADI

BÖLÜM BAŞKANI OLDUĞU BÖLÜM

1.

Öğr. Gör.

Süleyman ÇELİK

Maliye Bölüm Başkan V.

2.

Öğr. Gör.

Kerim COŞKUN

Turizm ve Seyahat Hizmetleri Bölüm Başkan V.

3.

Öğr. Gör.

Mehmet YILMAZ

Posta Hizmetleri Bölüm Başkan V.

4.

Öğr. Gör.

Mesut SOYALIN

Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkan V.

5.

Öğr. Gör.

İlker Salih EBREM

Dış Ticaret Bölüm Başkan V.

 

PROGRAM DANIŞMAN LİSTESİ

S.N

PROGRAM

SINIF

DANIŞMANIN ADI SOYADI

1.

Bankacılık ve Sigortacılık Programı

1. Sınıf

Öğr. Gör. Kerim COŞKUN

2.

Bankacılık ve Sigortacılık Programı

2. Sınıf

Okutman Enser YILMAZ

3.

Dış Ticaret Programı

1. Sınıf

Öğr. Gör. Gökhan YİĞİT

4.

Dış Ticaret Programı

2. Sınıf

Öğr. Gör. Oğuzhan ÇAM

5.

Posta Hizmetleri Programı

1. Sınıf

Öğr. Gör. Ökkaş ARI

6.

Posta Hizmetleri Programı

2. Sınıf

Öğr. Gör. Sevilay KIRAÇ

7.

Posta Hizmetleri Programı (İ.Ö)

1. Sınıf

Öğr. Gör. Mehmet YILMAZ

8.

Posta Hizmetleri Programı (İ.Ö)

2. Sınıf

Öğr. Gör. Mesut SOYALIN

9.

Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı

1. Sınıf

Öğr. Gör. Abdulkadir UYRUN

10.

Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı

2. Sınıf

Öğr. Gör. Abdulkadir UYRUN

11.

Maliye Programı

1. Sınıf

Öğr. Gör. Süleyman ÇELİK

12.

Maliye Programı

2. Sınıf

Öğr. Gör. Safa ACAR

13.

Maliye Programı (İ.Ö)

1. Sınıf

Öğr. Gör. M. Fatih SANCAR

14.

Maliye Programı (İ.Ö)

2. Sınıf

Öğr. Gör. İlker Salih EBREM

 

BİRİM KOORDİNATÖRLÜKLERİ

S.N

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREV ALANI

1.

Öğr. Gör.

Abdulkadir UYRUN

Uluslar Arası İlişkilerden Sorumlu Müdür Yardımcısı

2.

Öğr. Gör.

Oğuzhan ÇAM

Birim Uluslar Arası İlişkiler Sorumlusu

3.

Öğr. Gör.

Mesut SOYALIN

Birim Erasmus Koordinatörü

4.

Öğr. Gör.

Safa ACAR

Birim Mevlana Koordinatörü

5.

Öğr. Gör.

Soner KÜNÇ

Birim Farabi Koordinatörü

6.

Öğr. Gör.

İlker Salih EBREM

Yabancı Uyruklu Öğrenci Birim Koordinatörü

 

HASAN ATEŞ
Güncelleme : 31.03.2016 08:17:26